Defne Samyeli, Sahne Kostümüyle Büyüledi

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında gelen Defne Samyeli, son olarak süper minili sahne kostümüyle gündeme geldi. Defne Samyeli, fit görünümüyle dikkatleri üzerine çekti.

Haber Merkezi / Sahne aldığı anlara ait kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Defne Samyeli, takipçilerini büyüledi.

Samyeli, daha önce yaptığı bir açıklamada, yıllara meydan okuyan fiziğini hiç bırakmadığı spora borçlu olduğunu ifade etmişti.

1 Temmuz 1972 İstanbul doğumlu Defne Samyeli, haber ve program sunucusu, köşe yazarı, şarkıcı ve oyuncudur. Asker bir babanın kızı olan Samyeli, yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi’nde yapmıştır.

1991 senesinde katıldığı güzellik yarışmasında 3. sırayı elde etmiş daha sonra haberciliğe adım atmıştır. Kanal D Ana Haber bültenin sunuculuk yapmış ve ünlenmiştir.

Milliyet gazetesinde köşe yazarlığı da yapan Samyeli Show TV’ye transfer olmuş ve burada Ana Haber editörlüğü ve sunuculuğu görevlerinde bulunmasının aynında Güneş gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır.

2010 yılında bir süre Her şey Bambaşka” isimli programı sunmuştur. Haberciliğinin yanında 4 Temmuz 1994’te çıkardığı Tek Başına adlı bir albümü de bulunmaktadır.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir