Christina Aguilera Yine Çok Cesur!

Sahne kostümleriyle daima ön planda olmayı tercih eden dünyaca ünlü şarkıcı Christina Aguilera, son konserinde giydiği kostümle yine adından söz ettirdi. Aguilera, fit fiziğiyle dikkat çekti.

Haber Merkezi / Grammy Ödüllü Christina Aguilera, o anlara ait fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Aguilera’nın paylaşımları kısa sürede gündem olurken, takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Christina Aguilera kimdir?

“Pop’un Kraliçesi” unvanıyla ünlü olan ABD’li pop şarkıcısı ve söz yazarı Christina Aguilera, 18 Aralık 1980 yılında doğdu. Küçüklüğünden beri şarkıcı olmak isteyen sanatçının yeteneğini keşfeden kişi anneannesidir.

Onun cesaretlendirmesiyle birçok yetenek yarışmasına katılan Aguilera, her defasından birinci olmuş ve medyanın ilgi odağı olmayı başarmıştır.

1998 yılında Whitney Houston’ın “Run To You” adlı şarkısını bir kasede kaydettikten sonra keşfedilen şarkıcı, Disney animasyonlarını seslendirecek kişi olarak seçildi.

Ardından Reflection single’ı ile listelerin üst sıralarına tırmandı ve En İyi Orijinal Şarkı” dalında Altın Küre’ye aday gösterildi.

İlk albümünü kendi adıyla çıkaran sanatçı, 1999 yılında hem ABD hem de Kanada’da müzik listelerinin zirvesine yerleşti ve 8 milyondan fazla albüm sattı.

2000 yılında ise En İyi Kadın Pop Şarkıcısı dalında Grammy Ödülleri’ne aday gösterildi.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir