Rihanna’dan Cesur Paylaşımlar

Kendi servetini kendi inşa eden en zengin kadınlar listenin 21. sırasında yer alan Rihanna, kendi markası Savage X Fenty için poz verdi. Rihanna’nın hamile halde verdiği pozlara beğeni yağdı.

Haber Merkezi / İkinci çocuğuna hamile olan 35 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı Rihanna, yine dikkatleri üzerine çekti. Rihanna, kendi markası Savage X Fenty için poz verdi.

Markası için hem sütyen hem de tanga içeren yeni koleksiyonunun kendisi tanıtan Rihanna, o anlara ait kareleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Rihanna’nın paylaşımları kısa sürede gündem oldu. Paylaşımlar, Rihanna’nın takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum aldı.

Dünyaca ünlü Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı Rihanna’nın tam ismi Robyn Rihanna Fenty’dir. Babası Barbados’lu beyaz, annesi ise Guyanalı siyahi’dir. Rajad ve Rorrey isimlerinde iki erkek kardeşi var.

İlköğretim eğitimini ülkesinde Charles F. Broome Memorial Okulu’nda tamamlamıştır. Anne ve babası Rihanna 14 yaşında iken boşanmıştır. Henüz 16 yaşında Miss Combermere güzellik yarışmasına katılmış ve kazanmıştır.

Bu dönemlerde babasının kokain kullanması ve ailesinin dağılması ile ciddi sıkıntılar çekmiştir. Ülkesinde tatilde bulunan Amerikalı müzik yapımcısı Evan Rogers ile bir arkadaşının sayesinde tanışmış ve müzik kariyerinin ilk başlangıcını bu tanışma sayesinde gerçekleştirmiştir.

İlk kayıtları için Evan Rogers’tan söz almış, 2005 yılında Amerika New York’a taşınmış ilk kayıtlarınıda Jay-Z ile paylaşmıştır. Jay-Z ve Def Jam Records şirketini buluşturmuş ve kendi yazdığı besteleri ile ilk albümünü çıkarmıştır.

Seslendirdiği şarkıların yanı sıra sahne şovu, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, moda tasarımcısı ve aktrist olarak televizyon dünyasında yer almaktadır. 20 Şubat 1988 yılında dünyaya gelen Rihanna’nın burcu Balıktır.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir