Hadise, Sahne Kostümüyle Yaktı Geçti

Sahne için her daim iddialı kostümler seçen Hadise Açıkgöz’ün son sahne kıyafeti de çok beğenildi. Hadise, sahneye bu sefer siyahlar içinde çıktı ve göğüs dekoltesinden yine vazgeçmedi.

Haber Merkezi / Son dönemlerde magazin basınını en çok meşgul eden isimlerden Hadise, o anlara ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Hadise’nin paylaşımları kısa sürede gündem olurken, takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Hadise Açıkgöz

22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiş olan Hadise Açıkgöz, aslen Sivaslı olan bir Türk söz yazarı ve şarkıcıdır. Idool 2003 yarışmasına katılmasının ardından yarışmayı kazanamamış olmasına rağmen albüm teklifi almayı başarmıştır.

2005 yılında ise ilk albümü olan Sweat’te bulunan Stir Me Up şarkısıyla hem Türkiye’de hem de Belçika’da önemli bir popülarite kazanmıştır. Daha sonra Türkiye’ye yerleşerek ikinci albüm olarak Hadise’yi dinleyiciyle buluşturmuştur.

Bu albümde yer alan ‘Deli Oğlan’ isimli şarkısıyla ülkede tanınmıştır. Hemen ardından 2009 yılında Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil edip önemli başarılara imza atmıştır. Tüm albümleri ve şarkılarıyla dünya çapında tanınan bir isim olan Hadise, 169 cm boyunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir