Burcu Esmersoy Olay Oldu: Bikinisini Giyip Yağlandı

Sosyal medyayı aktif ve cesur kullanan isimlerden Burcu Esmersoy, son paylaşımıyla yine olay oldu. Esmersoy, yağlandığı anları sosyal medya hesabından paylaşarak dikkatleri üzerine çekti.

Haber Merkezi / Esmersoy, paylaşımına ‘bana paylaşacak fotoğraf bırakmadılar diye’ notunu düştü. Esmersoy’un paylaşımı kısa süre içerisinde takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Burcu Esmersoy

2 Ekim 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Esmersoy , İstanbul Üniversitesinde Turizm İşletmeciliği okudu, ardından New York Üniversitesinden Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Miss International seçilen Esmersoy, Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’nda eğitim gördü ve derece ile bitirdi.

İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilen Esmersoy; muhabirlik, haber editörlüğü ve spor spikerliği yapmaktadır. Yazıları Evo Otomobil ve NYC dergilerinde yayınlanan Esmersoy, birçok televizyon programında sunucu olmuştur.

Konuk oyuncu olarak dizilerde yer alan Burcu Esmersoy, Yok Böyle Dans adlı yarışma programında sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekti.

2011 yılında ise Yok Böyle Dans yarışmasında sunuculuk yapan Esmersoy, 2017 yılında Dünya Güzellerim adlı programda ve çeşitli reklam filmlerinde yer aldı.

Esmersoy, kariyerini bu alanlarda yaptığı çalışmalarla devam ettirmektedir.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir