Serçe Parmağınız Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?

Kişilik tahmini, özellikle madalyonun her tarafını göremediğimiz zaman o kadar kolay değildir. Ancak, insanların sadece serçe parmağına bakarak, nasıl bir insan olduğun anlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Haber Merkezi / Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin…

Küçük parmak yüzük parmağı ekleminin altında; 

Küçük parmak yüzük parmağı ekleminin altında olan insanlar, her zaman bardağın dolu tarafını gören insanlardır. Çok iyimserler ve olumsuzlukların onları uzun süre aşağı çekmesine izin vermezler. Bazen, bu durum onların aleyhine olur, kin ve öfkeyle uzun süre hareket edemezler, kolayca affetme eğilimindedirler; insanlar bundan faydalanır. Gerçek şu ki bu tipler şu slogana inanıyor; Hayat kin, kin ve öfkeyi taşımak için çok kısa.

Tartışmalar sırasında, özellikle haklı olduğundan emin olduğunda biraz inatçı olabilirler. Ama aynı zamanda işler kötüye gittiğinde önce “özür dilerim” diyenlerdendir. Ancak gerçek şu ki, her zaman tutarlılar ve fikirlerini iyi ifade ederler.

Küçük parmak ve yüzük parmağı eklemi aynı seviyede;

Yüzük parmak eklemi ve serçe parmak eklemi aynı seviyedeyse, çekingen ve içine kapanık demektir. Bunlar kendilerini bağımsız ve sabırlı olarak tasvir ederler. Dürüstlerdir ve sahtekârlıktan nefret edereler. Sevdikleri için her şeyi göze alan bir tiplerdir. Ancak çekingen olması yanlış anlaşılabilir, insanlar kibirli biri olarak görebilir. Gerçekte ise, cana yakın karakterlerdir, sıcak bir kişiliğe sahiptirler.

Küçük parmak yüzük parmağınızın ekleminin üstünde;

Serçe parmak ekleminin yüzük parmak ekleminin üzerine kadar uzanan kişilerin çok sadık arkadaşlar oldukları söylenir. Bu kişilerin hayatı, eşinizin etrafında dolanma eğilimindedir, ancak bu karakterler kendilerini tam tersi olarak tasvir ederler. Kendi başınıza da mutlu olduğunu ve eşi olmadan da mutlu olabileceğini göstermeyi seviyorlar. Eşi her zaman aklında olsa bile. Bu kişiler, bir şeyi bir kez aklına koyduğunda, onu gerçekleştiren insanlardır. Odaklanma bu karakterlerin gücü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir