Kourtney Kardashian Yine Çok Cesur

Sosyal medya paylaşımlarıyla kendinden söz ettirmeye devam eden 42 yaşındaki Kourtney Kardashian, son olarak havuza girmeden önce yaptığı paylaşımla takipçilerini mest etti. Kardashian’ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Haber Merkezi / Travis Baker ile yaşadığı her şeyi sosyal medya hesabından paylaşan Kourtney Kardashian’ın hamile olduğu iddia edilmişti. Kardashian, havuza girmeden önce ayna selfiesi yapmayı ve paylaşmayı da ihmal etmedi.

42 yaşındaki Kourtney Kardashian, fit fiziğiyle hamilelik iddialarını yalanlar gibiydi.

Tam adıyla Kourtney Mary Kardashian, 18 Nisan 1979 tarihinde Kaliforniya’nın Mill Valley şehrinde dünyaya geldi. Ünlü Kardashian ailesinin bir üyesi olan Kourtney Kardashian, modayla ilgilenmesinin yanında televizyon programları sayesinde de üne kavuştu.

2007 yılından beri Amerikan televizyonlarında gösterimde olan “Keeping Up with the Kardashians” isimli belgesel dizide ana karakter olarak rol oynadı.

2005-2015 yılları arasında Scott Dissick ile birlikte olan Kardashian’ın bu ilişkisinden üç çocuğu bulunuyor. Scott Dissick ile yollarını ayıran Kourtney Kardashian, Travis Barker ile evlendi.

41 yaşındaki Kourtney Kardashian, kariyer yaşantısına “Poosh” isimli markasını kazandırdı. Poosh, yaşam tarzı, güzellik gibi konuların ele alındığı blog ile varlığını sürdürdü. Kardashian, hala blogunun faaliyetlerini üstlenmekte ve televizyon programlarında yer almaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir