Gigi Hadid Yine Çok Cesur

Frankies Bikinis markasıyla anlaşan dünyaca ünlü süper model Gigi Hadid, reklam çekimleri için objektif karşısına geçti. Hadid, kalçasını açıkta bırakan tasarımlarla hayranlarını şaşırttı.

Haber Merkezi / Gigi Hadid, çekimlerden kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü modelin kalçasının paylaşımlarına milyonlarca beğeni ve yorum yağdı.

Hadid, çekimlere ilişkin yaptığı açıklamada, “Bu sektörde geçen on yılın ardından birlikte bir koleksiyon tasarlamak ve çekmek için bir araya gelebilmek gerçeküstü bir andı” ifadelerini kullandı.

Gigi Hadid

Dünyanın en tanınmış modelleri arasında yer alan Gigi Hadid, 23 Nisan 1995 tarihinde doğmuştur. Filistinli bir babaylaHollanda asıllı Amerikalı bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Bella adında bir kız kardeşi, Anwar adında bir erkek kardeşi bulunan Gigi’nin tam ismi Jelena Noura Hadid’dir. The New School’da eğitimine devam ederken, 2011 yılında Img Modellik Ajansı’na kaydolmuştur.

Henüz bebekken Guess şirketinin reklamlarında oynayan Hadid, 2012 yılından itibaren bu markanın yüzü olmuştur. 2014 yılında podyuma çıkan Gigi, Desigual defilesiyle birlikte ün kazanmıştır.

Aynı yıl sevgilisi Cody Simpson’nun “Sufboard” klibinde oynamıştır. 2015 yılında Victoria’s Secret Fashion Show podyumunda yürüyen model, dünyaca ünlü dergilere kapak olmayı başarmıştır.

2015 yılında şarkıcı Zayn Malikle sevgili olan Gigi’nin 2020 yılında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir