Bahçeli’den CHP’ye Ağır Suçlama

Ankara’da partisinin “Seçmen İletişim Merkezi” açılış töreninde konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, “CHP yönetimi zillete düşmüş, Türkiye’ye muhaliflerinin esaretine girmiştir. Bugünkü CHP yönetimi PKK’nın eline geçmiştir” dedi ve ekledi:

“Atatürk’ün CHP’si nerede bugünkü CHP nerededir. Terör devletine onay veren CHP’dir. DEM’cilerle pazarlık yapıp belediyeleri peşkeş çekmeye çalışan CHP’dir. İhmale düşmeden 31 Mart seçimlerine hazırlanacağız.”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da partisinin “Seçmen İletişim Merkezi” açılış töreninde konuştu. Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan bölümler şöyle:

“Belediye kaynaklarını parti içi çıkar kavgalarına sevk edenlerden milletimiz mutlaka hesap soracaktır. Biz dedik mi yaparız, yaptık mı mutlaka yaparız.  Çalışmaktan yorulmayacağız. Biz 55 yıllık maziyi kucaklayan MHP’yiz… Güçlü yasama, kararlı yürütme, uyumlu belediye diyoruz.

Bize göre uzlaşmanın adresi de zemini de başkent Ankara’nın emanetleridir. Bizim üstünden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. Sürekli erteleyerek ulaşacağımız hiçbir yer yoktur. Türkiye’yi uçurumdan sürüklemek isteyenlere müsaade gösteremeyiz.

Devlet hayatında çatlak sesler dinmiş, karar alma süreçleri seriye bağlanmış, bürokratik oligarşinin suyu kesilmiştir… Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi, gelip geçici bir şey değildir.

Demlenmiş CHP karışık ve kavgalıdır. CHP ile DEM’in ayrı ayrı aday belirlemesi sinsi bir oyundur. Çünkü CHP demek DEM demektir… Ülkücünün yeri ve adresi bellidir. O da MHP’dir. Hem demlenip hem de milliyetçi olmak imkansızdır.

CHP’ye oy veren kardeşlerim oyalanmayın. Bugünkü CHP, PKK’nın eline geçmiştir. Atatürk’ün CHP’si nerede bugünkü CHP nerededir? Terör devletine onay veren CHP’dir. Terör örgütleri ile iltisaklı kişileri belediyeye taşımaya çalışan CHP’dir. Demcilerle pazarlık yapıp belediyeleri peşkeş çekmek isteyen CHP’dir.”

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir