Yüz Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?

Aynaya baktığınızda yüzünüzün ana hatlarını görebilir, kare, daire veya üçgen bir yüz şekline mi sahip olduğunuzu anlayabilirsiniz. Yüz şekliniz kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir.

Haber Merkezi / Yüz şeklinizin kişiliğiniz hakkında neler söylediğine bir bakalım.

Elmas şeklinde yüz: Sivri bir alnınız, sivri bir çeneniz varsa ve yüzünüzün orta bölümü geniş ise o zaman elmas şeklinde bir yüzünüz var demektir. Detaylara çok dikkatli bakan, her şeyi kontrol etmeyi seven ve esin cümleler kuran birisiniz.

Oval yüz şekli: Uzun ve geniş, çenesi dar, elmacık kemikleri çıkık ise oval şeklinde bir yüzünüz var demektir. Başarılı, hırslı ama tatlı bir doğaya sahip, doğru şeyi ne zaman söyleyeceğini bilen birisiniz.

Kare yüz şekli: Kare şeklinde yüz hatlarınız var ise, yüksek düzeyde enerjiyle, dayanıklılığa, analitik bir düşünceye ve doğuştan liderler bir yapıya sahipsiniz demektir.

Kalp şeklinde yüz: Kalp şeklinde bir yüze sahipseniz, sezgileri güçlü ancak saldırgan bir yapıya sahip, yaratıcı bir bireysiniz demektir. Ayrıca inatçı olabilirsiniz ama güçlü bir iradeye sahipsiniz.

Üçgen yüz şekli: Geniş çene hattı ve dar alınlı biri iseniz üçgen şeklinde bir yüzünüz var demektir. Yaratıcı, sanatsal ve hassas bir yapıya sahipsiniz. Azimli, kararlı ve etraflarındaki her şeyin kontrolünü veya sorumluluğunu almayı tercih ediyorsunuz.

Dikdörtgen şeklinde yüz: Dikdörtgen bir yüz şekliniz varsa o zaman derin düşünen ve mantıklı birisiniz demektir. Genelde düşündüklerinizi sözlü olarak ifade etmek yerine kendinize saklamayı tercih ediyorsunuz.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir