ABD’de Görülmesi Gereken En Güzel 7 Yer

Rahatlamanın, çoğu kişisel tercihe bağlı, pek çok yolu vardır: Kestirme, kitap okuma, müzik dinleme… Ayrıntılar üzerinde tartışabiliriz, ancak hayatta rahatlamak için dinlendirici bir tatilden daha iyi bir şey olduğu gerçeğini tartışmak zor.

Haber Merkezi / ABD’deki en rahatlatıcı yedi destinasyon için seyahat uzmanlarımızın önerileri için okumaya devam edin…

Long Beach Yarımadası (Washington)

Long Beach Yarımadası popüler bir destinasyondur. Seyahat uzmanları, ziyaret edilecek en iyi zamanların ilkbahar ve sonbahar olduğunu belirtiyor.

Vero Plajı (Florida)

Seyahat uzmanları, Vero Plajını okyanusta rahatça yüzebileceğiniz yaz aylarında veya Florida’nın yoğun nemi olmadığı ilkbahar ve sonbahar aylarında ziyaret etmenizi öneriyor.

Sedona (Arizona)

Şaşırtıcı kırmızı kaya oluşumlarıyla tanınan Sedona, dinlendirici bir tatil için mükemmel bir tercih. Sedona’nın yürüyüş parkurlarından birinde “aktif rahatlamanın” tadını çıkarabilirsiniz. Gecede yıldız manzaralarının tadını çıkarabilirsiniz.

Guam

Guam, Büyük Okyanus’taki Mariana Takımadaları’nın en büyük ve en güneydeki adası. Hawaii’nin 5 bin km batısında yer alır. ABD’ye bağlı özerk statüdedir. Guam2da tatil yapmak için kötü bir zaman yoktur.

Kuzey Kıyısı (Minnesota)

Seyahat uzmanları, ABD’de dinlendirici bir tatil yapabileceğiniz en iyi yerin Minnesota’daki Superior Gölü’nün Kuzey Kıyısı olduğunu söylüyorlar.

Olimpiyat Ulusal Parkı’ndaki plajlar (Washington)

Listeye ekleyebileceğiniz bir başka destinasyonda, Olimpiyat Ulusal Parkı: Burada, günlük kaygılarınızda kurtulabilir, doğanın güzelliğinin tadını en iyi şekilde çıkarabilir ve iç huzurunuzu bulabilirsiniz.

Maui (Hawaii)

ABD’de görülmesi gereken en güzel yerler listesi Hawaii’den bahsetmeden tamamlanmış sayılmaz. İster bir aile tatili ister romantik bir kaçamak arıyor olun, bu güzel Hawai adasında ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir