Rihanna, Kadınlar İçin Neyin İyi Olduğunu Yeniden Tanımlıyor

Vogue dergisi mayıs ayı sayısının kapağına Rihanna’yı taşıdı. Ondan daha uygun bir kapak yıldızı olamazdı. Rihanna, dergiye verdiği pozlarla, muhteşem bebek yumrusunu en şık şekilde süsleyerek hamilelik giyiminin kurallarını yeniden yazdı.

Haber Merkezi / Kadınlar, bundan sonra, Rihanna’nın hamilelik modasını taklit edecekler. Vogue dergiye verdiği röportajda, hamileliği nedeniyle vücudunun her gün nasıl değiştiği ve bu değişime aşık olduğunu söyledi.

Rihanna, dergi için verdiği pozların birinde, siyah bikini altıyla kombinlenen saten şişme bir ceket içinde büyüleyici görünüyordu.

Rihanna, bir başka pozunda ise, kısa balon ceket ve deniz kızı görünümü veren etekle fazlasıyla etkileyiciydi.

Dünyaca ünlü Barbadoslu R&B ve pop şarkıcısı Rihanna’nın tam ismi Robyn Rihanna Fenty’dir. Babası Barbados’lu beyaz, annesi ise Guyanalı siyahi’dir. Rajad ve Rorrey isimlerinde iki erkek kardeşi var.

İlköğretim eğitimini ülkesinde Charles F. Broome Memorial Okulu’nda tamamlamıştır. Anne ve babası Rihanna 14 yaşında iken boşanmıştır. Henüz 16 yaşında Miss Combermere güzellik yarışmasına katılmış ve kazanmıştır.

Bu dönemlerde babasının kokain kullanması ve ailesinin dağılması ile ciddi sıkıntılar çekmiştir. Ülkesinde tatilde bulunan Amerikalı müzik yapımcısı Evan Rogers ile bir arkadaşının sayesinde tanışmış ve müzik kariyerinin ilk başlangıcını bu tanışma sayesinde gerçekleştirmiştir.

İlk kayıtları için Evan Rogers’tan söz almış, 2005 yılında Amerika New York’a taşınmış ilk kayıtlarınıda Jay-Z ile paylaşmıştır. Jay-Z ve Def Jam Records şirketini buluşturmuş ve kendi yazdığı besteleri ile ilk albümünü çıkarmıştır.

Seslendirdiği şarkıların yanı sıra sahne şovu, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, moda tasarımcısı ve aktrist olarak televizyon dünyasında yer almaktadır. 20 Şubat 1988 yılında dünyaya gelen Rihanna’nın burcu Balıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir