Hadise, Dansıyla Sosyal Medyayı Salladı

Son dönemlerde magazin basınını en çok meşgul eden isimlerden Hadise, iddialı kıyafetiyle dans ettiği anları sosyal medya hesabında yayınladı. Hadise’nin dans görüntüleri kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Haber Merkezi / Takipçileri Hadise için, “Olay bi kadın, Türkiye’nin en zarif ve sexy kadını harika görünüyorsun muhteşemsin giyinişinle duruşunla her zamanki gibi göz kamaştırıyorsun Aman nazar değmesin, Heran kalp krizi geçirebilirim güzelliğinden, Sen nesin böyle ya…” gibi yorumlarda bulundu.

Hadise Açıkgöz

22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiş olan Hadise Açıkgöz, aslen Sivaslı olan bir Türk söz yazarı ve şarkıcıdır. Idool 2003 yarışmasına katılmasının ardından yarışmayı kazanamamış olmasına rağmen albüm teklifi almayı başarmıştır.

2005 yılında ise ilk albümü olan Sweat’te bulunan Stir Me Up şarkısıyla hem Türkiye’de hem de Belçika’da önemli bir popülarite kazanmıştır. Daha sonra Türkiye’ye yerleşerek ikinci albüm olarak Hadise’yi dinleyiciyle buluşturmuştur.

Bu albümde yer alan ‘Deli Oğlan’ isimli şarkısıyla ülkede tanınmıştır. Hemen ardından 2009 yılında Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil edip önemli başarılara imza atmıştır. Tüm albümleri ve şarkılarıyla dünya çapında tanınan bir isim olan Hadise, 169 cm boyundadır.

Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir