Spider-Man: No Way Home’dan Yeni Fragman

Başrollerinde Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon ve Marisa Tomei gibi isimlerin yer aldığı ve 17 Aralık’ta vizyona girecek olan Spider-Man: No Way Home filminin yeni fragmanı izleyiciyle buluştu. 

Haber Merkezi / Efsaneleşmiş Marvel karakterlerinden Spider-Man: No Way Home filminin ilk resmi fragmanını yayınladı. Filmin oyuncu kadrosunda Örümcek Adam karakterini canlandıran Tom Holland’ın yanı sıra Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon ve May Hala rolüyle Marisa Tomei yer alıyor.

İnternete sızdırıldı “Spider-Man: No Way Home” fragmanı, resmi yayından yalnızca bir gün önce TikTok’ta düşük kaliteli bir video olarak ortaya çıkarken, CGI değişikliklerinin yer almadığı, bitmemiş bir fragmanın tam videosu sızdırıldı. Sony, sızıntının paylaşıldığı tüm videoları ihbar ederek, telif hakkı talep etme girişiminde bulundu.

Fragmanın yayınlanmasından henüz 24 saat bile geçmeden yaklaşık 20 milyon izlenmeye ulaşması, izleyicilerin Spider-Man filmini ne kadar özlediğini gösteriyor. “Spider-Man: No Way Home”, 17 Aralık’ta vizyonda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir