Şevval Şahin’in Son Pozlar Sosyal Medyayı Salladı!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündemini meşgul eden Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, paylaştığı son fotoğraflarla sosyal medyayı salladı. Şhin’in fotoğrafları kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Haber Merkezi / 21 yaşında olan Şevval Şahin, tatiline tüm hızıyla devam ederken bir yandan da bikinili pozlarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Şahin son olarak mavinin farklı tonlarını içeren bikinisiyle verdiği fotoğraflarla hayranlarını mest etti.

Şevval Şahin kimdir?

Mankenlik yapan Şevval Şahin, 1999 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini University Of East London’da alan Şevval Şahin, Fashion Marketing bölümünün 1. sınıf öğrencisidir.

Türkiye güzeli seçildikten sonra estetikli olduğu belirlenen ve estetikli olması nedeniyle Miss Turkey 2018 birinciliği çok tartışılan Şevval Şahin’in İngiltere’de tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Şu an ise Şevval Şahin bir süredir lüks yaşam tarzıyla bilinen Yiğit Marcus Aral ile birlikte hayat sürüyor. Türkiye güzeli olan Şevval Şahin 1,82 boyundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir