Kylie Jenner, Cesur Pozuyla Sosyal Medyanın Diline Düştü

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri olan Kylie Jenner, dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Jenner, elinde bir tutam lavantayla leylak rengi bir mayo giydiği karelerini takipçilerinin beğenisine sundu.

Haber Merkezi / Kylie Jenner, paylaşımına, “Bu yeni lavanta özlü bakım ürünleri, yumuşak, beslenmiş ve pürüzsüz bir cilde kavuşurken rahatlamak için mükemmel!” notunu düştü.

Ancak Jenner’in takipçileri, paylaşılan karelerde Kylie’nin cildinin belirli bir alanda biraz fazla ‘pürüzsüz’ göründüğünü hemen fark etti.

Jenner’ın takipçileri, fenomen isme, “Dizlerin nerede?”, “Bu her zamanki fotoğraflarından daha da fazla photoshop’lanmış” ve “Diz kapaklarını unutmuşlar” gibi yorumlar yaptı.

Asıl adı Kylie Kristen Jenner olan Kylie Jenner, 10 Ağustos 1997’de ABD’nin Los Angeles kentinde dünyaya geldi. Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızı olan Kylie Jenner’ın küçük kardeşi Kendall Jenner’dir.

Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşe sahip olan Kylie Jenner’ın baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır.

Jenner, 2013 yılında kardeşi Kendall ile ‘Kendall & Kylie’ giyim koleksiyonu yarattılar. Şubat 2014 yılında kardeşi Kendall ile birlikte ‘Steve Madden Madden Girl’ markası için bir ayakkabı ve çanta tasarımına başladı. 2014 yılında kurduğu Kylie Cosmetics’in CEO’sudur.

Kylie Jenner, Keeping Up with the Kardashians adlı aile reality şovlarında rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir