Julia Fox’un Sokak Tarzı Olay Oldu

Amerikalı ünlü rapçi Kanye West’in eski sevgilisi Julia Fox, tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak bol dekolteli elbisesiyle adından söz ettirdi.

Haber Merkezi / Ünlü model, o anlara ait kareleri de sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Fox’un paylaşımları kısa zaman içerisinde hayranları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

32 yaşındaki model Julia Fox, kısa zaman önce market alışverişine iç çamaşırlarının üstüne giydiği kot ceketle gitmişti. Fox’un bu hareketi sosyal medyada tartışma yaratmıştı.

İtalya’nın Milano kentinde, İtalyan bir anne ve Amerikalı bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Julia Fox, ilk yıllarını büyükbabasıyla birlikte yaşadı. Altı yaşındayken babasıyla New York’a taşındı ve Yorkville, Manhattan’da yaşadı.

Julia Fox, ünlü olmadan önce ayakkabı mağazası, dondurma dükkanı ve pastane de dahil olmak üzere çeşitli servis işlerinde çalıştı.

Uncut Gems’teki rolünden önce bir tasarımcı olan Fox, arkadaşı Briana Andalore ile birlikte Franziska Fox’u kurdu. Fox, 2015’te Playboy’un son çıplak baskısı için de poz verdi. Fox’un 2015’te ve 2016’da olmak üzere iki fotoğraf kitabı yayınladı.

Fox, ilk uzun metrajlı filmi olan Uncut Gems’de Howard Ratner’ın (Adam Sandler) metresini oynadı. Fox, ayrıca kendi yazıp yönettiği ve seks işçiliğini anlattığı Fantezi Kızlar’da Scarlet adında bir kızı canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir