Ebru Şallı, Paylaşımlarıyla Dikkat Çekti

Eşi Uğur Akkuş’la tatilini sürdüren Ebru Şallı, sosyal medya hesabından bikinili pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. Fit görüntüsüyle dikkat çeken Şallı’nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Haber Merkezi / Sosyal medya sayfasından sık sık tatil paylaşımları yapan Ebru Şallı, bu defa da bikinili pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

44 yaşında olmasına rağmen fit görüntüsüyle dikkat çeken Ebru Şallı’nın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Ebru Şallı kimdir?

15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Nişantaşı Kız Lisesinden 1996 yılında mezun olarak eğitim hayatnı sonlandırdı.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı.

Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV’de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.

Ozan Orhon’dan boşandıüı sırada uyuşturucu madde kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah’la “Unutabilsem” adlı dizide oynadı. “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” oynadığı diğer diziler oldu.

Ardından iş adamı Harun Tan’la bir süre aşk yaşadıktan sonra 2002 yılında evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı.

İki çocuğu oldu. 11 yıl süren evlilik 11 Temmuz 2013 tarihinde bitti. Bir süre Sinan Akçıl’la ilişki yaşayan Ebru Şallı, 2019 yılında Uğur Akkuş ile nikah masasına oturdu.

Hamileliğinin ardından 2005 yılında “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitap yazdı. Ebru Şallı şuan Plates antrenörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir