Dudak Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor?

Dudaklarınız, gözlerinizden sonra yüzünüzün en çekici özelliğidir; bir gülümseme bir çok şeyi değiştirebilir. Dudaklarınız, kişiliğiniz hakkında da çok şey ortaya koyabilir. Yüz okuma bilimine göre, vücudumuzun her özelliği kişiliğimiz hakkında bir fikir verir.

Haber Merkezi / Lipsology olarak da bilinen dudak analizi, Çin’in yüz okuma becerisiyle bağlantılıdır. Boyutundan ve şeklinden dolgunluk ve konturlara kadar dudaklarınız kişiliğinizin bazı hayati yönlerini ortaya çıkarabilir. Dudak şeklinizin kişiliğiniz hakkında neler söylediğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Dolgun dudaklar;

Bu tür dudaklara sahip kişiler, empatiktir ve mükemmel bir ebeveynlik içgüdüsüne sahiptir. Sevecen bir kişiliğe sahiptirler ve çevrelerindeki insanlarla ilgilenirler.

Ayrıca, başkalarıyla güçlü bağlar kurmayı ve onları korumak için her türlü çabayı göstermeyi severler. İlişkilere çok değer verirler ve karmaşık bir durumda sıkışıp kaldıklarında, önce başkalarını sonra kendilerini düşünürler.

Kalın üst dudaklar;

Üst dudağı alt dudağına göre daha dolgun olan kişilerin, drama tutkunu olduğu söylenir. Kendileri hakkında tutarlıdırlar ve dikkatleri kendilerinde toplamayı severler; bunun için her şeyi yapabilirler. En iyi yanları, karizmatik olmalarıdır. Ayrıca her durumda espri yapabilen, eğlenceli kişiliklerdir.

Kalın alt dudaklar;

Alt dudağı üst dudağından daha kalın olan kişiler, genellikle mutlu ve eğlenmeyi bilen tiplerdir. 9 – 5 ofis işinden hoşlanmayan, eğlenceli ve enerjik tiplerdir. Ayrıca, macerayı severler. Meraklıdırlar, yeni olan her şeye açıktırlar.

İnce dudaklar;

İnce dudaklı kişiler, temkinli, bağımsız ve çekingendir. Bu nedenler, genellikle yalnız olarak etiketlenirler. Ancak onlar, yalnızken kendilerini çok rahat hissederler. Bu durum, uyum sağlayamadıkları anlamına gelmez, bir ortamda, hızla ortak bir tartışma konusunu bulabilir ve grubun bir parçası olabilirler. Aynı zamanda bu kişiler, yüksek başarılı ve kararlı olma eğilimindedir.

Merkezde daha dolgun dudaklar;

Dudaklar merkezde daha dolgun olan kişiler, fazla çaba harcamadan ilgi odağı olmayı bilen doğal bir sanatçıdırlar ve bu yetenekten gurur duyarlar. Yalnız kalmak yerine insanlarla çevrili olmayı severler. Aynı zamanda eğlenmeyi ve hayattan zevk almayı da bilirler.

Yay şeklindeki dudaklar;

Bir aşk tanrısının yay şeklinde dudaklarına sahip kişiler, yaratıcı düşünme yetenekleriyle bilinirler. Yeteneklerinin farkındadırlar ve istediklerini elde etmek için kullanırlar. Ayrıca etkileyici bir hafızaya ve mükemmel hatırlama yeteneklerine sahiptir. Ayrıca, hızlı fikirlidirler ve zaman zaman dürtüsel olabilirler.

Tanımsız aşk tanrısı dudaklar;

Bu tip dudaklara sahip olanlar çok güvenilir ve sorumluluk duygusu çok gelişmiştir. Bununla birlikte, zaman zaman bu nitelikler onların duygularını bulanıklaştırır. Bu süreçte genellikle ihtiyaçlarını ihmal ederler. Ayrıca, son derece yardımsever ve paylaşımcıdırlar, ve bir sorunu verilen süre içinde kesinlikle çözerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir