Didem Soydan, Son Paylaşımıyla Takipçilerini Mest Etti

Modellik yanında dizi ve sinema filmlerinde oyunculuk yapan ve sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Didem Soydan, son paylaşımıyla takipçilerini yine mest etti.

Haber Merkezi / Cesur pozlarıyla sık sık takipçilerini heyecanlandıran Didem Soydan’ın paylaşımına çok kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Didem Soydan, paylaşımlarının yanında yaptığı açıklamalarla da dikkat çeken isimler arasında.

Soydan, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, “Ailem benden ümidi kesti. Bana geçen gün şey dediler. ‘Biliyorum sen evlenmeyeceksin ama çocuk yapsan!’ Ben de dedim ki ee anne babasız nasıl büyüyecek? Onlarda dedi ki ‘Siz nasıl büyüdünüz biz bakarız.'” ifadelerini kullanmıştı.

1984’te İstanbul’da dünyaya gelen Didem Soydan, üniversite dönemlerinde çalıştığı Diesel adlodacı Ümit Ünal tarafından modellik teklifi aldı. Soydan, bir ay sonra La Russie defilesinde boy gösterdi.

Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenilen Didem Soydan, modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerledi.

Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla beraber çalışan Didem Soydan, İstanbul’da gerçekleştirilen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Modellik yapmadan önce Diesel mağazasında ardından modacı olan Umut Eker ile beraber çalışan Didem Soydan, 1 Nisan 2014’te İtalya’nın Verona şehrinde gerçekleştirilen Uluslararası Calzedonia Summer Show’da podyuma çıktı.

Didem Soydan, Calzedonia Summer Show’da podyuma çıkan ilk Türk manken olarak tarihe geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir