Demet Evgar’dan Sosyal Medyayı Sallayan Pozlar

Oyuncu Demet Evgar, “Bir de üstten bakayım. Bir de yandan, biraz dil, biraz tüy” notuyla paylaştığı fotoğraflarıyla sosyal medyayı adeta salladı. Evgar’ın paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Haber Merkezi / Son olarak Alev Alev dizisinde rol alan Demet Evgar’ın paylaşımına, Melisa Sözen, Gülcan Arslan, Arzum Onan, Suzan Kardeş ve daha birçok ünlü isim olumlu emoji ve yorum bıraktı.

1980 yılında Manisa’da doğan Demet Evgar, oyunculuğa 17 yaşındayken yer aldığı tiyatro topluluğunda başladı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra arkadaşlarıyla birlikte “Tiyatro Kılçık” adında bir topluluk kurdu.

Tiyatro dışında Aslı ile Kerem, Bütün Çocuklarım, Emret Komutanım, Beyza’nın Kadınları, Banyo gibi yapımlarda yer alan Evgar, başrollerini Emre Karayel ile paylaştığı 1 Kadın 1 Erkek adlı dizi ile adını duyurdu.

Sergilediği başarılı performanslarla birçok ödül kazanan oyuncu ayrıca; Yeni Numara, Vay Arkadaş, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Yahşi Batı, Sofra Sırları, Aile Arasında gibi birçok dizi ve filmde yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir