Ceylan Avcı, Dans Videosuyla Olay Oldu

Birçok şarkısı ile hafızalara kazınmış isimlerden Ceylan Avcı, sosyal medya hesabından yaptığı dans paylaşımıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Siyah taytı ve kısa tişörtü ile objektif karşısına geçen şarkıcı Ceylan, paylaşımının altına ise “Kapı gıcırtısına bile oynayan ceyloo” notunu düştü.

Haber Merkezi / Son dönemlerde yaptırdığı estetikler ve sık sık değiştirdiği imajıyla magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan ve attığı her adımla adından söz ettirmeyi başaran Ceylan Avcı, bu kez dans videosuyla gündeme geldi.

Siyah taytı ve kısa tişörtü ile objektif karşısına geçen şarkıcı Ceylan Avıc, paylaşımının altına ise “Kapı gıcırtısına bile oynayan ceyloo” notunu düştü.

26 Haziran 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ceylan Avcı’nın ailesi aslen Tunceli kökenlidir. Ceylan Avcı, babasının işi nedeniyle küçük yaşlarda müzik dünyasının içinde yer almaya başladı. Henüz 10 yaşında olduğu 1984 yılında şarkıcılık yapmaya başlayan Ceylan, o dönemde seslendirdiği eserlerle geniş kitleler tarafından tanındı.

Çocukluk yılları Almanya’da geçen Ceylan, 1983 yılında girdiği bir müzik yarışmasında birinciliği kazandı. 1984 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye dönen Ceylan, 10 yaşındayken ilk albümünü yaptığında herkes onu küçük “Küçük Ceylan” olarak tanıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir