Beşiktaş’ta Kasımpaşa mesaisi

Süper Lig’de lider durumda bulunan Beşiktaş, Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı idmanla sürdürdü. Beşiktaş, maçın hazırlıklarını, yarın yapacağı çalışmayla tamamlayacak ve kampa girecek.

Haber Merkezi / Beşiktaş, Süper Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı idmanla sürdürdü. Basına kapalı çalışma, 1.5 saate yakın sürdü.

Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman, sahada yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışması ile başladı. Antrenman, gruplar halinde oynanan ayak tenisi oyunları sonrası yapılan şut çalışması ile tamamlandı.

Beşiktaş, Süper Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, yarın (3 Nisan) saat 18.00’de yapacağı çalışmayla tamamlayacak ve kampa girecek.

Beşiktaş, Süper Lig’de 64 puanla 1. sırada yer alırken, Kasımpaşa ise 31 puanla 15. sırasında yer alıyor. Lig’in ilk yarısında oynanan karşılaşmayı Beşiktaş 3-0 kazanmıştı.

(Fotoğraflar: bjk.com.tr)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir