Beşiktaş’ta Kasımpaşa maçı hazırlıkları sürüyor

Süper Lig’de zirvede yer alan Beşiktaş, Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti. Beşiktaş, maçın hazırlıklarını, yarın gerçekleştireceği çalışma ile sürdürecek.

Haber Merkezi / Beşiktaş, Süper Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.Basına kapalı yapılan idman, 1.5 saate yakın sürdü.

Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman, sahada yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve stretching çalışması ile başladı. Pas, 5’e 2 ve dar alanda oyun kontrol pas çalışmaları yapıldı.

Antrenman, yarım sahada üç takım halinde oynanan turnuva maçları ardından yapılan şut çalışması ile sona erdi. Beşiktaş, Süper Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, yarın BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştireceği çalışmayla sürdürecek.

Beşiktaş, Süper Lig’de 64 puanla 1. sırada yer alırken, Kasımpaşa ise 31 puanla 15. sırasında yer alıyor. Lig’in ilk yarısında oynanan karşılaşmayı Beşiktaş 3-0 kazanmıştı.

(Fotoğraflar: bjk.com.tr)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir