Beşiktaş’ta Kasımpaşa hazırlıkları devam etti

Süper Lig’de zirvede yer alan Beşiktaş, Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, üç günlük iznin ardından bu sabah yaptığı çalışmayla devam etti. Beşiktaş, maçın hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

Haber Merkezi / Beşiktaş, Süper Lig’de Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, üç günlük iznin ardından bu sabah BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptığı çalışmayla devam etti. Basına kapalı gerçekleştirilen antrenman, 1.5 saate yakın sürdü.

Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yapılan idman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman, sahada yapılan ısınma koşuları ve stretching çalışması ile başladı. Pas, 5’e 2 ve dar alanda oyun kontrol pas çalışmaları yapıldı.

İdman, yarım sahada oynanan çift kale taktik maçının ardından yapılan şut çalışması ile tamamlandı. Beşiktaş, hazırlıklarına yarın (30 Mart) saat 12.00’de yapacağı antrenmanla devam edecek.

Beşiktaş, Süper Lig’de 64 puanla 1. sırada yer alırken, Kasımpaşa ise 31 puanla 15. sırasında yer alıyor. Lig’in ilk yarısında oynanan karşılaşmayı Beşiktaş 3-0 kazanmıştı.

(Fotoğraflar: bjk.com.tr)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir